Звіт про хід будівництва від 15 травня 2020 року.

15 Мая 2020

У першій секції підходять до завершення роботи по  фарбуванню місць загального користування. Триває підключення зовнішніх інженерних мереж.

У другій секції продовжуємо фарбування місць загального користування. Триває підключення зовнішніх інженерних мереж.

У третій секції завершили монтаж ліфтового обладнання. Завершили монтаж квартирних дверей. Триває підключення зовнішніх інженерних мереж.

У четвертій секції завершили монтаж ліфтового обладнання. Завершили укладку плитки в місцях загального користування. Розпочали монтаж квартирних дверей.

У п'ятій секції завершили фасадні роботи. Завершили укладку плитки в місцях загального користування. Завершуємо монтаж ліфтового обладнання. Розпочали поклейку 2-го шару євроруберойду на покрівлі.

У шостій секції завершили фасадні роботи. Підходить до завершення залиття стяжки у місцях загального користування. Завершили штукатурити місця загального користування. Завершуємо монтаж ліфтового обладнання. Розпочали поклейку 2-го шару євроруберойду на покрівлі.

У сьомій секції підходить до завершення кладка внутрішніх та зовнішніх стін. Завершили монтаж вікон. Завершили залиття стяжки на покрівлі. Розпочали внутрішні комунікаційні роботи.

У восьмій секції триває кладка внутрішніх та зовнішніх стін. Розпочали залиття стяжки на покрівлі.

На території ЖК «Синергія 3+» встановили ШРП

+38097 222 77 79
Мы вам перезвоним в течении 1 минуты
Мы вам перезвоним в течении 1 минуты