Звіт про хід будівництва від 15 квітня 2020 року.

15 Апреля 2020

У першій секції продовжуємо фарбування місць загального користування. Завершили монтаж електрощитів.

У другій секції продовжуємо фарбування місць загального користування. Завершили монтаж електрощитів.

У третій секції завершили залиття стяжки у квартирах. Підходить до завершення монтаж ліфтового обладнання. Завершили газову обв’язку квартир. Завершили укладку плитки у місцях загального користування. Розпочинаємо монтаж квартирних дверей.

У четвертій секції завершили залиття стяжки у місцях загального користування. Завершили газову обв’язку квартир. Триває монтаж ліфтового обладнання. Підходить до завершення укладка плитки в місцях загального користування.

У п'ятій секції підходять до завершення фасадні роботи. Завершили монтаж поручней. Завершили штукатурити місця загального користування. Триває укладка плитки в місцях загального користування. Завершили залиття стяжки у місцях загального користування

У шостій секції тривають фасадні роботи. Завершили роботи по прокладанню внутрішніх комунікацій у місцях загального користування (вода). Продовжуємо залиття стяжки у місцях загального користування. Розпочали штукатурити місця загального користування.

У сьомій секції завершили монтаж вентиляційних каналів. Підходить до завершення кладка внутрішніх та зовнішніх стін. Підходить до завершення монтаж вікон.

У восьмій секції триває кладка внутрішніх та зовнішніх стін. Завершили монтаж вентиляційних каналів.

+38097 222 77 79
Мы вам перезвоним в течении 1 минуты
Мы вам перезвоним в течении 1 минуты